Kontakt oss

56 12 30 20

post@okv-gruppen.no

Johan Berentsens vei 111, 5163 Laksevåg

1 + 8 =

Her finner du oss:

Gunnar Jordal

Gunnar Jordal

Salg - og markedsansvarlig

E-post: gunnar@okv-gruppen.no

Tlf: 400 11 934

Vidar Holen

Vidar Holen

Daglig leder

E-post: vidar@okv-gruppen.no

Tlf: 950 46 027

Kai A. H. Nilsen

Kai A. H. Nilsen

Kvalitets- og driftsansvarlig Næringsmiddelsservice

E-post: kai@okv-gruppen.no

Tlf: 913 09 504

Birthe Larsen

Birthe Larsen

Driftssjef Renholdsservice

E-post: birthe@okv-gruppen.no

Tlf: 400 10 213

Håkon Sundal

Håkon Sundal

Avdelingsleder NMS Bergen

E-post: hakon@okv-gruppen.no

Tlf: 470 58 038

Benedikte Raadal

Benedikte Raadal

Kontorsjef

E-post: benedikte@okv-gruppen.no

Tlf: 954 71 150

Frode Rødland

Frode Rødland

Regionsjef Sør-Vest

E-post: frode@okv-gruppen.no

Tlf: 924 30 088

Kristofer Heggdal

Kristofer Heggdal

Regionsjef Midt-Norge

E-post: kristofer@okv-gruppen.no

Tlf: 924 09 490